ТОВ УТК "Флагман" – ФЛАГМАН

+38(067) 577 05 17

Стрічка П/П

Стрічка П/П

Стрічка поліпропіленова незамінна у випадках:
  • під час штабелювання продукції;
  • при укладанні вантажів у кілька пачок, шарів;
  • при армуванні зовнішньої упаковки;
  • при стабілізації, рівномірному розподілі навантаження на піддоні.

Детальніше

Поліпропіленова стрічка (ПП) – полімерна стреппінг (від англ. strapping – обв’язувати) стрічка, що знайшла широке застосування в упаковці та транспортуванні різних вантажів. Пакувальна поліпропіленова стрічка має високу стійкість до розривних навантажень (до 500 кг). Широкий асортимент пакувальних страпінг стрічок дозволяє використовувати їх для пакування вантажу будь-якого розміру та ваги, але в основному поліпропіленова стрічка використовується для обв’язування та скріплення коробок з відносно малогабаритними та легкими вантажами.

Поліпропіленова стрічка широко застосовується в поліграфії, паперовій, деревообробній та харчовій промисловості та інших галузях. Вона має властивість розтягуватися, не змінюючи при цьому своєї ширини, що значно спрощує роботу з упакованою продукцією на складах. Особливо ця якість є незамінною для фіксації положення упакованого вантажу щодо центру піддону.


Переваги поліпропіленової стрепінг стрічки:

  • поліпропіленова стрічка дуже проста в застосуванні, міцна, легка, не іржавіє і не залишає плям на виробі.
  • при розриві під навантаженням не відпружує, що зводить випадки поранення до нуля.
  • поліпропіленова стрічка може бути повністю перероблена і не забруднюватиме довкілля.
  • товар, запакований за допомогою поліпропіленової стрічки, має естетичний зовнішній вигляд.

Спосіб скріплення кінців поліпропіленової стрічки при упаковці вантажу :

  • за допомогою скоби металевої (скріпи). При такому способі скріплення, фіксація кінців стрічки проводиться за допомогою металевої скоби, шляхом обтиску сталевого скріпи спеціальним інструментом (кліщі, комбінований пристрій). Це найекономічніший спосіб.
  • за допомогою пряжки (скоби дротяної). При цьому способі з’єднання кінці стрепінг стрічки певним способом пропускають крізь спеціальну пряжку, і натягують стрічку спеціальним пристроєм – натягувачем. Після натягу стрічка щільно охоплює пряжку. Даний спосіб скріплення кінців поліпропіленової стрічки є вигідним можливістю підтягувати кінці стрічки при утрясці вантажу.
  • за допомогою термічного зварювання кінців стрічки. На даний момент це найпрогресивніший вид скріплення кінців поліпропіленової стрічки при упаковці вантажу. Термічне зварювання кінців стрепінгу стрічки роблять за допомогою автоматичного або напівавтоматичного обладнання. При використанні способу скріплення досягається максимально висока продуктивність упаковки. Значні одноразові витрати на купівлю обладнання незабаром окупаються за рахунок зменшення витрат на скоби та пряжки.

Поліпропіленова пакувальна стрічка може бути виготовлена з первинної та з вторинної сировини. Якість поліпропіленової стрічки, виготовленої з первинної сировини вища, але й коштує така стрічка дорожче.

Поліпропіленова стрічка – зручний та недорогий пакувальний матеріал, що надійно забезпечує збереження вантажів при складуванні та в процесі транспортування.